Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı

Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı

 

Bulgaristan’da eğitim görmek istiyorsanız ve aklınızda bazı sorular varsa size yardımcı olacak bu ülkenin şartlarını yakından bilen, burada yaşamış ve eğitim süreçlerinden geçmiş danışmanlar vardır. Bulgaristan eğitim danışmanlığı sizinle Bulgaristan’a gittiğiniz zaman da ilgilenecek ve sorunlarınız olursa ortadan kaldırmaya çalışacaklardır. Türkiye’de aldığınız danışmanlık hizmetleri, yurt dışındaki ofisler de devam ediyor ve başınız her sıkıştığında buralara giderek destek alabileceksiniz.

Bulgaristan eğitim danışmanlığı şubelerinden vize, okul değiştirme, lisans üstü eğitim yapma gibi her konuda yardım alacak ve teknik destek ile onları yanınızda bulacaksınız. Bulgaristan’da bulunan danışmanların cep telefonları 7/24 açıktır ve her ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz. Bu cep telefonu numaraları Türkiye’den ayrılmadan önce zaten size verilecektir. RİMENA yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetleri, sizin ihtiyacınız olduğu her saniye yanınızda olunacak şekilde düzenlenmektedir.

Bulgaristan’a gitmeden önce düzenlenen seminerler ile öğrenciler bu ülke hakkında detaylı olarak bilgilendirilir, nelerle karşılaşacaklarına dair açıklamalar yapılır ve soruları cevaplandırılır. Bulgaristan eğitim danışmanlığı üzerine düşen görevin bilinci ile yurdumuzdaki 18 şehirde haftanın 6 günü hizmet vermekte ve öğrencilerin yanında olmaktadır. Öğrenciler liseyi yeni bitirmiş ve bir çok şeyden habersizdirler ve danışmanlığın önemi de burada devreye girmektedir, onları doğru yönlendirmek, yeteneklerini belirlemek danışmanlara düşen görevlerdir. Güvenilir ve yetenekli ekiplerle öğrencilere danışmanlık hizmeti veren firma, kalite ve doğru yönlendirmeleri ile göz doldurmaktadır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş