Bulgaristan Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Bulgaristan Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Modern sınıf ve laboratuarlarda değerli hocalar tarafından verilen Bulgaristan Üniversitesi Hukuk Fakültesi eğitimi sonrasında yurda dönünce seviye belirleme sınavına girerek mesleğinizi kendi ülkenizde yapabilirsiniz. Üniversite öğrencilerin önemli ihtiyaçlarını ve sportif aktivitelerini karşılayacak düzeyde modern bina ve tesislere sahiptir. Hukuk fakültesi öğrencileri bütün bu kompleks binalardan yararlanarak hem eğitim alabilir ve hem de sosyal yönü güçlü bireyler olarak yetişebilir. Bu okulda hukuk bölümü öğrencilerinin aylık giderleri yurt da dahil olmak üzere 200 ile 250 euro arasında değişmektedir.

Bulgarca eğitim ile verilen dersleri anlamak ve Bulgarca dilini öğrenmek için 1 yıl hazırlık okumanız gerekecektir ve bu hazırlık sınıfı için 3000 euro para vermeniz lazımdır. Lisans eğitimleri için de yıllık 3000 euro verirseniz bu muhteşem eğitim sisteminden yararlanabilirsiniz. Bulgaristan Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri bu eğitim ile başarıyı yakalayarak verimli birer birey olarak mezun olacaklardır.

Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği bölüm olan Bulgaristan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bulgaristan’ın en köklü ve kaliteli üniversiteleri arasındadır. 5 yıl süren eğitim sonrasında yüksek lisans eğitimi almış olarak mezun olacaksınız. Her biri deneyimli ve disiplinli hocaların verdiği dersler, laboratuarlar ve modern dersliklerde görülmektedir. Yurdumuza çok yakın olması ile de tercih edilen Bulgaristan Üniversitesinde ulaşım sorunu çekmeyeceksiniz, her türlü olanak sizler için sağlanmaktadır.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş