Sofya Bulgaristan Bölümleri

Sofya Bulgaristan Bölümleri

Mühendislik alanında eğitim veren Sofya Bulgaristannde her bölümde eğitim alabilirsiniz, tam kapasite öğrenci yetiştiren ve uçak mühendisliğini İngilizce eğitim verecek şekilde yeni hayata geçiren özel üniversitede eğitim görmek sizi farklılaştıracaktır. Sofya Bulgaristan bölümleri otomasyon, elektrik, uçak, makine, elektronik teknoloji, ulaştırma gibi bölümlerdir. Bulgaristan’ın en köklü üniversitesi olan Sofya Bulgaristan diploması Avrupa ve dünyada denkliği olan bir diplomadır.

Bulgarca, İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak eğitim veren bu okulda okumak isteyen öğrenciler, 2 dönem yabancı dil eğitiminden geçtikten sonra okula kayıt yaptırarak devam şansı yakalayabilmektedir. Sofya Bulgaristan bölümleri sizleri hayata hazırlamak ve mesleki kariyer sahibi olmanız için gerekenleri sunabilecek kapasitededir. Modern binaları, sosyal gelişim için aktivite merkezleri, sağlık birimler, yurtlar ve bir üniversitede olması gereken diğer bütün özellikler Sofya Bulgaristannde var.

Balkanların bu güzel ülkesinde okuma ayrıcalığına sahip olmak, yabancı dilinizi geliştirmek, seçtiğiniz meslek dalında ilerlemek ve söz sahibi olmak için Sofya Bulgaristannden daha iyi fırsat sunan bir üniversite bulamazsınız. Sofya Bulgaristan bölümleri arasında sizin hayalinizi süsleyen bir tanesi mutlaka vardır ve bu bölüme kayıt yaptırmak için geç kalmayın. Dünyanın sayılı mühendislerinden olmak, kariyer yapmak, alanınızda söz sahibi olabilmenin yolu Sofya Bulgaristannden geçmektedir. Uygun fiyat aralıklarından yararlanarak dilediğiniz bölümü seçebilirsiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş