Bulgaristan Eğitim Denklik

DENKLIK

Bulgaristan’ın en kaliteli eğitim veren ve bunu kanıtlayarak bu güne kadar pek çok akademisyen yetiştiren üniversitesi olan Sofya Bulgaristan denklik sorunu yaşamayacağınız bir üniversitedir. Bütün Avrupa’da olduğu gibi YÖK ile de denkliği bulunan bu üniversiteden mezun olup yurda döndüğünüzde iş sorunu ve erkek öğrenciler için çok önemli olan askerlik gibi sıkıntılar ortadan kalkacaktır. Özel üniversiteler arasında seçkin bir yere sahip olan Balkanların bu değerli irfan yuvası, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere kucağını açıyor.

Alınan mavi diploma ile sorun yaşamadan iş bulacak ve kariyerinizi tamamlama şansı yakalayacaksınız. Sofya Bulgaristan denklik sıkıntısı olmadan size sonuna kadar destek olacak ve seçtiğiniz bölüm bitince rahatlıkla iş bulacaksınız. Bu üniversitede ayrıca lisans, lisans üstü ve doktora programlarından da yararlanabilirsiniz. Çok modern ve her ihtiyaca cevap verebilecek binaları ile sizin aradığınız her şey bu okulda var.

Özel olduğu için belli bir ücret dahilinde kayıt yaptıracağınız üniversitede yabancı dilde eğitim alarak lisanınızı da üst seviyelere taşıma şansı yakalayacaksınız. Sofya Bulgaristan denklik olarak YÖK tarafından kabul görmüştür. İstanbul Bulgaristan Eğitim ile de anlaşması olan üniversitede eğitim almak için acele edin, kontenjanlarla sınırlı olan öğrenci kapasitesi ile elinizi çabuk tutmanızda yarar vardır. Bu okulu bitiren öğrencilerin iş bulma diye bir sıkıntısı olmuyor.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş