Sofya Teknik Üniverstesi Ekşi

Sofya Bulgaristan Ekşi

Temelleri 1945 yılında atılan, önceleri enstitü statüsünde olup 1995 yılında üniversite olarak hayata geçen Balkanların en büyük üniversitesi olan Sofya Teknik, özel bir üniversitedir. Başta Bulgarca olmak üzere İngilizce, Fransızca ve Almanca eğitimleri ile göz dolduran ve yetiştirdiği donanımlı bireyleri ile dünya çapında isim yapan bu kaliteli üniversite, Sofya Teknik Üniversite ekşi sözlükte de istediğiniz soruların yanıtlarını alabileceğiniz kadar yorum almıştır.

Yetkin akademisyenler tarafından eğitilen öğrenciler sıkı bir disiplinden geçerek geleceğe hazırlanmaktadırlar. Türkler ile aralarında bağlarının olması, Türkçe konuşmaya yatkınlık ile size yabancı gelmeyecek bir ülkede eğitim almak istiyorsanız bundan iyisini bulamazsınız. Sofya Bulgaristan ekşi sözlük tabir edilen ve bilenlerin yorumlarına açık olan internet sayfalarında gerekli bilgiyi edinebileceğiniz bir okuldur.

Mühendislik alanlarında söz sahibi olan ve verdiği diploma Avrupa ve Türkiye de kabul gören değerli üniversiteyi bitirenlerin yorumlarının olduğu Sofya Bulgaristan ekşi sözlük sayfalarını ziyaret ederseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bu okula girebilmek için can atacaksınız. İlk 2 dönem Bulgarca ve diğer lisanlar için yabancı dil eğitimi verilmektedir, Türkiye’ye yakınlığı ve kültürümüze yabancı olmamaları nedeni ile son zamanlarda Türk öğrencilerin çokça tercih ettiği bu üniversiteden mezun olmak farkındalık yaratmakla eş anlamlıdır. Mavi diploma sayesinde dünyanın neresine giderseniz gidin iş sorunu yaşamayacaksınız.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş