Sofya Bulgaristan Kayıt

Sofya Bulgaristan Kayıt

Mühendisliğin her alanında hizmet veren ve yakın zamanda İngilizce uçak mühendisliği bölümünü de hayata geçiren Sofya Bulgaristan kayıt işlemleri için lise diploması yeterlidir. Başka hiçbir ön şartın aranmadığı bu özel okulda okumanın size getirilerini düşündüğünüzde gözü kapalı tercih edeceğinizi biliyoruz. İstanbul Bulgaristan Eğitim ile anlaşmalı olan bu muhteşem okul YÖK ile de denktir. İngilizce ve Bulgarca verilen eğitimler için bu iki dilden en az birini biliyor olmanız gerekir bilmiyorsanız da ilk yılınızı hazırlık okuyarak geçirmek ve dilinizi ilerletmek zorundasınız demektir.

Sofya bir Avrupa kenti olmasına rağmen yaşamak bu şehirde çok kolay ve masrafsızdır, bir öğrencinin en çok harcayacağı para 200 ile 300 euro civarında olacaktır. Sofya Bulgaristan kayıt işlemleri için RİMENA yurt dışı eğitim danışmanlığı size gereken tüm yardımları yapacaktır, toplam 18 ilde bürosu bulunan danışmanlık firması, haftanın 6 günü sizin yardımınıza koşmaya hazırdır. Bulgaristan’a gitmeden önce size yardımcı olacak danışmanları cep telefonları size verilecek ve 7/24 bu telefonlardan danışmanlarınıza ulaşabileceksiniz.

Kayıt öncesi ve sonrası sormak istediğiniz ne varsa bu danışmanlara sorarak cevabını alacaksınız, okul hayatınız boyunca yanınızda olacak danışmanlar her sorununuzu çözmeye hazırdır. Sofya Bulgaristan kayıt işlemleri RİMENA yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetleri ile çok kolay yürüyecek ve siz bilmek istediğiniz her şeyi daha gitmeden öğrenebileceksiniz.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş